FAQ

otazník

Co jsou weby ze šablony

Jsou to webové prezentace, pro které jsme předem vytvořili responzivní šablony. Tyto webové šablony jsou rozděleny podle témat tak, aby korespondovaly se zaměřením. Jejich barevnost a rozložení tomu odpovídá. Portfolio šablon budeme postupně rozšiřovat o další tak, abychom pokryli tématicky nejžádanější okruhy.

otazník

Jaké šablony nabízíte 

Jedná se o "jednostránkové weby", kde je menu vytvořeno pomocí tzv. kotvy. Všechny informace jsou umístěny na jedné stránce, a návštěvník se po stránce pohybuje pomocí rolování nebo může využít menu. Šablony jsou postaveny tak, aby je bylo možné, v případě potřeby, upravit a web rozšířit na klasický vícestránkový web. To vše lze provést za předpokladu, že jsou systém a šablona pravidelně aktualizovány. 

otazník

Proč jsou weby ze šablony levné

Nemusíte se obávat, že by weby ze šablony byly méně kvalitní, než weby na míru. Náklady se sníží tím, že si vybíráte z již hotového řešení. Jestliže budete schopni dodat podklady pro jeho naplnění v požadované formě, pak nezaplatíte nic navíc. Ceny jsou uvedeny u každé šablony zvlášť. 

otazník

Chci to nejdříve vidět

Chápeme vaše obavy, že koupíte "zajíce v pytli", a proto jsme připravili on-line demo, které najdete u každé šablony. Můžete si ji tak nejdříve prohlédnout a vyzkoušet.