E-shopy na míru - řešení pro ty, kdo to myslí s podnikáním vážně

 Chcete se odlišit od konkurence a toužíte po vlastním e-shopu, který bude vytvořený přímo na míru vašim potřebám?

  • Žádné zbytečné funkce, které nevyužijete.
  • Struktura webu, která odpovídá zásadám UX.
  • Možnost e-shop kdykoliv rozšířit o další funkce, které budete považovat za vhodné a přínosné pro další business.

CMS - PrestashopE-shopy tvoříme na redakčním systému Prestashop. Jedná se o open-source software, tedy řešení s otevřeným zdrojovým kódem, který je možný libovolně upravovat podle potřeby.

České prostředí je z pohledu e-shopu specifické a redakční systém je mu třeba přizpůsobit. Není problém exportovat feedy pro cenové srovnávače ani napojit RS na EET. V některých případech není třeba EET řešit na straně e-shopu, ale je možné využít řešení na straně platební brány (např. GoPay).

Pokud je e-shop na redakčním systému Prestashop nastaven správně, jedná se o velmi spolehlivý a přehledný redakční systém, které umožňuje využití řady funkcí, za které si musíte u jiných systémů připlatit. 

Nejčastější otázky

Budu vlastníkem e-shopu?

Vlastníkem e-shopu se stanete po jeho úplném uhrazení. Po dobu, po kterou s námi spolupracujete a my zajišťujeme chod e-shopu, nemáte možnost vstupovat do kódu. Po ukončení spolupráce obdržíte plné přístupy, a kód systému máte zcela k dispozici. Platí však jedno omezení. Hotové řešení můžete upravovat podle libosti, ale nesmíte ho dále šířit.  

Budu s e-shopem od vás úspěšný?

Ani nejlepší technické řešení vám nezaručí, že budete úspěšným podnikatelem na poli internetu. K úspěšnému e-shopu potřebujete mnohem více, než jen technické řešení. Potřebujete stanovit strategii, provést průzkum trhu a konkurence a vědět, zda je o produkt nebo službu, kterou nabízíte, zájem a zda máte zákazníkům co nabídnout.